Αρχική/Κατιούσα/Είμαστε στο τέλος της διαδρομής – Οι επόμενες δύο βδομάδες είναι κρίσιμες… Είμαστε στο τέλος της διαδρομής – Οι επόμενες δύο βδομάδες είναι κρίσιμες… 06-04-2021 Μήνας μπαίνει, μήνας βγαίνει… Ζήσε Μάρτη μου να φας τριφύλλι και μια ρώγα από σταφύλι Κατιούσα Μια παραγωγή της Ελληνοφρένειας, που είναι πάντα και διαχρονικά επίκαιρη, όπως οι επόμενες δύο εβδομάδες. Άδωνις Γεωργιάδης Εληνοφρένεια Καραντίνα Facebook Twitter Google+ Εκτύπωση Στείλτε σε φίλο Κατιούσα ...βολή στους βολεμένους Διαβάστε περισσότερα Κάντε ένα σχόλιο: Ακύρωση απάντησηςΓια να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε. Σχετικά Άρθρα Κατιούσα 03-06-2024 Ποιος μπορεί να βάλει «τελεία» στον Άδωνι Γεωργιάδη; Η Δήμητρα Σταματέλου, γιατρός-παθολόγος, επιμελήτρια Β στον Ευαγγελισμό, Οργανωτική Γραμματέας της Ομοσπονδίας Ενώσεων Νοσοκομειακών Γιατρών Ελλάδας και υποψήφια ευρωβουλευτής του ΚΚΕ, απαντάει στο TikTok! Κατιούσα 15-05-2024 Χρ. Ζαραλίκος: Τα αστικά καθάρματα δεν τα αντιμετωπίζουμε με αστική ευγένεια Κατιούσα Το No Politica της Γιουροβίζιον ξεπλένει πολιτικά καθάρματα! Κατιούσα 22-04-2024 Κώστας Γουλιάμος – Για το ζήτημα του μετανθρωπισμού Κατιούσα H θεματική εισήγηση του Κώστα Γουλιάμου, τακτικού μέλους της Ευρωπαϊκής Ακαδημίας Επιστημών και Τεχνών, πρώην πρύτανη του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου, και υποψήφιου ευρωβουλευτή με το ΚΚΕ, στην Ημερίδα με θέμα «Η νέα εποχή στην τεχνολογ... Κατιούσα